אודות אופיר פדידה

שמאי מקרקעין עם ניסיון מוכח

אופיר פדידה- שמאות ונדל"ן

"אופיר פדידה שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן" הינו אחד המשרדים המובילים בישראל בתחום שמאות מקרקעין. המשרד מנוהל על ידי אופיר פדידה, כלכלן ו- שמאי מקרקעין רשום בלשכת השמאים. למשרד מגוון פתרונות ושירותים בנושאים של הערכת שווי נכס, היטלי השבחה, פירוק שיתוף (גירושין), חלוקת נכס בירושה, חוות דעת לבית המשפט, בדיקת שומה, חריגות, היתרים ועוד.

המשרד מתמחה בהכנת חוות דעת, ומבצע הערכות שווי נכסים לרכישה או מכירה כגון:

  • נכסי מגורים.
  • מסחר ותעשיה- חנויות, משרדים.
  • שטחים חקלאים- קרקעות מנהל מקרקעי ישראל, נחלות, קק"ל ועוד.

לקוחות המשרד מקבלים דו"ח מפורט וקריא "360 על הנכס" – מה השווי שלו, זכויות הבניה, סוג הקרקע, וחריגות בניה במידה ויש. דו"ח שקוף, מקצועי ומפורט אשר חוסך כסף רב, ובעיקר נותן לכם ראש שקט לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. 

"אופיר פדידה- שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן" עובדים עם גופים חוץ בנקאים, יזמים, קבלנים, אדריכלים, חברות בנייה, משרדי עורכי דין, לקוחות פרטיים ועוד.

כל שומה במשרד נערכת על פי כל כללי התקינה השמאית כאשר שמאי המשרד הינם חברים רשומים בלשכת השמאים.

חרטנו על דגלנו מתן יחס אישי, שירות מקצועי, יסודי, עם מומחיות של שנים בתחום שמאות ונדל"ן, מענה מהיר וזמין בכל עת, לאורך כל הדרך, חריצות, מקצועיות וזמינות עבור כל לקוח.

מוזמנים ליצור איתנו קשר

"היה מדהים אין דברים כאלה! הוא מושלם, מהשיחה הראשונה היה טוב. קבענו מועד, השקיע בפרוט ובהסבר, היה זמין לשאלות וייעוץ, הוא משהו מיוחד גם ברמה מקצועית וגם ברמה אישית. תודה לך אופיר." מתוך אתר מדרג.

מה הלקוחות אומרים

התחלת התכתבות
להתכתבות ישירה עם אופיר
איך אוכל לעזור היום?